3 tilbud fra dygtige billige malere
Gør som 396.342 andre danskere

Book trygt med garanti

Spar

60%

på din maler
Få 3 tilbud nu

Det sker på

Malertilbud

netop nu

Luk vindue


14 minutter siden
21 minutter siden
34 minutter siden
14 minutter siden
19 minutter siden
Erik sendte en besked til D&K Transport Group på opgaven Flytning af 180 m2 l...
9 minutter siden
Alberte sendte en besked til D&K Transport Group på opgaven Flytning af større ...
14 minutter siden
icon
Sebastian sendte en besked til Esbjerg byg hus kons... på opgaven Facadepladeudskiftni...
20 minutter siden
icon
Kurt sendte en besked til Esbjerg byg hus kons... på opgaven Maling af 10 m staki...
22 minutter siden
icon
Kurt sendte en besked til Esbjerg byg hus kons... på opgaven Maling af 10 m staki...
37 minutter siden
Kasper sendte en besked til MG Entreprise ApS på opgaven Renovering af villa ...
40 minutter siden
Bettina sendte en besked til Sigurds Transportser... på opgaven Flytning af 40-50 m2...
43 minutter siden
Nyeste bedømmelser
per skrev en bedømmelse af A&D Malerduo I/S
for opgaven Maling af gavle og u…
for opgaven Maling af gavle og u…
Virkelige dygtige malere som overholdt tid og økonomi.
Dennis skrev en bedømmelse af A&D Malerduo I/S
for opgaven Spartling og opsætni…
for opgaven Spartling og opsætni…
Hurtig og fint arbejde - Kommer til aftalt tid og arbejdet udført som aftalt.
Erling skrev en bedømmelse af Det lille murerf…
for opgaven Omfugning og udskift…
for opgaven Omfugning og udskift…
Advarsel. Brug ikke firmaet. Opgaven var at omfuge vores hus. John kommer ikke og når han kommer arbejder han max 1 time om dagen. Han rydder ikke op, men svinede overalt, som jeg har brugt utroligt mange timer til at rydde op og rengøre. Det han trods alt lavede var fuldstændig ustruktureret, og han endte med slet ikke at komme. Den dårligste håndværker jeg har truffet.
Nanna skrev en bedømmelse af M & M Byg ApS
for opgaven Reparation af væg og…
for opgaven Reparation af væg og…
Venlige, effektive og fleksible Vi er en daginstitution, og der skulle tages hensyn til vores små, som skal sove midt på dagen. Og det var slet ikke noget problem. Kan kun anbefale M&M Byg!
René skrev en bedømmelse af Platinum Stenlæg…
for opgaven Anlægsgartner Skovl…
for opgaven Anlægsgartner Skovl…
Alvorlig advarsel mod "Josef" eller "John Joseph Delaney" og hans firma – bedrageri, trusler og hærværk Jeg ønsker hermed at dele en meget alvorlig advarsel mod en person, der opererer under navnet Josef og som på sin CVR-adresse fremgår som John Joseph Delaney. Han hævder at repræsentere et firma, der tilbyder fliselægning og reparation af eksisterende belægning. Falsk firma og bedrageri Først og fremmest viste det sig, at det oplyste CVR-nummer, som firmaet præsenterede, ikke eksisterer. Det betyder, at der reelt set er tale om et ulovligt og ikke-registreret firma, hvilket i sig selv er dybt bekymrende og i strid med dansk lovgivning. Tyveri og hærværk Under arbejdet forsvandt flere genstande fra min grund, og der er stærke indikationer på, at disse blev stjålet af firmaets folk. Samtidig blev flere af mine ejendele – inklusiv haveredskaber, Swimmingpool og andre materialer – ødelagt under deres tilstedeværelse. Dette er ikke blot uprofessionelt, men også straffelovsovertrædelser. Trusler og utryghed Det mest alvorlige aspekt ved hele forløbet er dog, at personer på grunden blev truet af disse folk, hvilket skabte en uacceptabel og utryg situation. Trusler mod personer er ikke blot uetisk, men direkte ulovligt og skal politianmeldes. Dårligt udført arbejde Selve flisearbejdet er udført i yderst ringe kvalitet. Fliserne er lagt skævt, ujævnt og uden korrekt underlag. Det ser både sjusket og ufærdigt ud, og det fremstår tydeligt, at arbejdet er udført uden nogen form for faglig kompetence eller ansvarsfølelse. Afviser refundering Trods gentagne henvendelser har "Josef" nægtet at tage ansvar eller tilbagebetale nogen del af de penge, jeg har betalt. Han har i stedet opført sig truende og afvisende. Det er klart, at der ikke er nogen intention om at rette op på skaderne eller kompensere for det uprofessionelle arbejde. Kort sagt: Jeg fraråder kraftigt at indgå nogen form for samarbejde med denne person eller det fiktive firma, han repræsenterer. Der er tale om bedrageri, trusler og mulig kriminalitet, og jeg håber, at denne anmeldelse kan beskytte andre forbrugere mod at opleve det samme. Det er min klare opfordring, at Trustpilot og Byggetilbud gennemgår denne sag nøje og overvejer at undersøge og evt. fjerne dette firmas profil – for denne person skjuler sig bag falske oplysninger. https://xn--platinumstenlgning-0ub.dk/
Søren skrev en bedømmelse af Kbh Enterprise
for opgaven Kontor - og opholdsl…
for opgaven Kontor - og opholdsl…
VÆLG ET ANDET FIRMA! Skriver normalt ikke anmeldelser, men føler det er min pligt at advare andre mod at bruge denne virksomhed. De startede opgave og kom måske 50% igennem derefter, uden nogen form for kommunikation skete der bare ikke mere. Skal nu ud i et juridisk slagsmål med dem. HOLD JER VÆK!
Bedste virksomheder
9.4
nr 1 i kategorien Gulvafslibning
nr 1 i kategorien Gulvafslib…
9.6
nr 2 i kategorien Maler
nr 2 i kategorien Maler
Opret din opgave på 1 minut

Hvorfor bruge Malertilbud?

Flere tilbud

Få flere tilbud

Sammenlign priser

Lav en super handel

Ægte bedømmelser

Hyr den bedste

Gratis at bruge

100% uforpligtende

Top 10 "Malerfirma" i

Se flere
AN & CO v/Nicki Jan Nielsen, 40604060 Kirke SåbyFå et tilbud !
Malermester Flemming Poulsen, 40604060 Kirke SåbyFå et tilbud !
Sunfactor ApS, 40604060 Kirke SåbyFå et tilbud !
ABM KONSTRUKTION, 40604060 Kirke SåbyFå et tilbud !
Gyldholm Malerfirma ApS, 40604060 Kirke SåbyFå et tilbud !

Malerfirma Kirke Såby

Find det nærmeste malerfirma til at udføre din maleropgave, og spar en formue på dit projekt. Ved at indhente 3, 4 eller 5 tilbud, får du den billigste pris. Billigt malerfirma Kirke Såby får du serveret af vores system, kvit og frit.

Hent priser og find et billig malerfirma Kirke Såby

Gider du maler selv? Nej, det er de færreste som gider det. At male en lejlighed er en møjsommelig og besværlig affære. Derfor er det en god ide, at finde et malerfirma, som kan tage sig af det sure arbejde. Malerfirmaer i Kirke Såby og omegn byder på din opgave via vores system, og det sikrer dig som forbruger de bedste og billigste priser. Prøv selv, og sammenlign priser fra vores portal, med de priser og tilbud du får andetsteds fra. Du vil hurtigt finde ud af, at det billigste og bedste malerfirma i Kirke Såby, finder du lige her.

Kan jeg få priser hvis jeg bor uden for Kirke Såby?

Kort sagt: ja. Vi har malerfirmaer i hele Danmark, så hvis du bor i en anden by end Kirke Såby, kan du ligeledes bruge systemet til at indhente gode tilbud. De gode malerfirmaer er kun få museklik væk, og du kan læse bedømmelser og anbefalinger af malerfirmaerne, givet af andre kunder gennem sitet. Så er du på udkig efter at spare penge? Selvfølgelig er du det, det er alle mennesker. Find et godt malerfirma Kirke Såby lige her, og du sparer typisk omkring 40-50% i forhold til hvis du valge et firma "fra gaden" (som du selv fandt via telefonbøger eller lignende). Selvfølgelig kan vi ikke garantere, at det ikke kan findes billigere, men 90% af vores brugere får de billigste tilbud lige her.

Eksempler

maling af hus, sokkel og træværk (udhæng) på huset + 2 vinduer på første sal
Maling af hus (mur), sokkel og træværk (udhæng) + 2 vinduer på første sal. Det er et hus i to etager. Huset er ca. 90 m2 i grundplan.
4060 - Kirke Såby
Fuldspartling af loft
Loft skal fuldspartles, filt og males
4060 - Kirke Såby
Maling indvendig
Huset er på 175 m2 men den ene side er vinduer. Desuden er der to badeværelser, et bryggers og et værelse det ikke skal males. Så det der skal males er vægge i stue, køkken, 2 værelser, lille entre, lille gang og lille bryggers. Vi overtager huset d 3/1-19 og flytter ind d.14/1-19 så der skal der være malet færdigt.
4060 - Kirke Såby
Maler Kirke Såby
Vindskederne på hus i 2 plan. Syd/ nordgavl. Billeder er vedhæftet af sydgavl. Jeg har svært ved at bedømme opgavens omfang om den er under 5000 kr. Det håber jeg den er.
4060 - Kirke Såby
Maler Kirke Såby
Et lille værelse på 12 m2, hvor der er et forfærdeligt grimt tapet lige pt. Kan ses på vedhæftede billede. Væggene skal være hvide, så nyt tapet skal der sikkert sættes op. Loftet skal også males i samme omgang. Lamperne, der ses hængende på væggen, vil være blevet taget ned inden, I påbegynder arbejdet. Derudover er der et stort og langt skab på den ene væg, se gerne vedhæftede plantegning. Jeg ønsker et tilbud for at høre, om det kan betale sig at få det lavet, eller om jeg selv skal udføre arbejdet. Tak :-)
4060 - Kirke Såby
Maler Kirke Såby
Hej jeg gerne hav et tilbud på at lave et badeværelse med conteco på 22 kvm og så gang gulv og ente gulv med conteco os på små 10 kvm. i alt ca 32 kvm
4060 - Kirke Såby
Maler Kirke Såby
Maling 1 lag på væge og loft. Der skal ikke males træværk.
4060 - Kirke Såby
Maler Kirke Såby
To værelser der skal spartles, resten skal der sættes væv op og males. Materialerne har jeg.
4060 - Kirke Såby
Maling af trævinduer og døre
Vindue mailing Jeg vil gerne har vindue maling
4060 - Kirke Såby